توضیحات

  مقاله مينياتورتبليغات با pdf دارای 74 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مينياتورتبليغات با pdf  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مينياتورتبليغات با pdf،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مينياتورتبليغات با pdf :

تبلیغات چیست؟

تبلیغات یک فرایند است و نه یک رسانه با حقوق خاص خودش، اگر چه که تبلیغات به شکل های گوناگون رسانه ای برای ارتباط برقرار کردن بکار می رود. تبلیغات در ساده ترین شکل آن، روشی است که فروشنده یا صاحب کارخانه یک محصول، با مشتری و مصرف کننده از طریق یک رسانه یا رسانه های زیادی ارتباط برقرار می کنند. این امر می تواند به سادگی یک تابلو ((فروشی)) باشد که در تابلوی اعلانات یک سوپر مارکت قرار دارد.

فروشنده متوجه این موضوع است که محصولی برای فروش با قیمت داده شده به مردم می باشد تا کسانی که احتمالا این محصول مورد علاقه شان است، آن را بخرند. این موضوع شکل های ابتدایی تبلیغات را به یاد می آورد، هنگامی که کالاهای جدید و عجیبی با کشتی از خاور دور و هند (( مانند چای و چاشنی ها)) به اروپا فرستاده می شد، نیاز بود تا برای خرید آنها، توجه مردم به محصولاتی که تا آن زمان با آن مواجه نشده بودند، جلب شود.

در هر صورت، حتی تابلوی اعلانات یک سوپر مارکت ممکن است به عنوان یک مکان بازاریابی شلوغ در نظر گرفته شود. در حالی که آنجا ممکن است میزهای دیگری نیز برای فروش پیشنهاد شوند و آگهی های دیگری برای مصرف کنندگان خوانده شود. به خاطر جلب توجه مشتریان به یک آگهی مخصوص، شخص پیشنهاد فروش یک میز برای فروش را به صورت جالب و چشمگیری_ شاید با کاربرد ساده ای از رنگ _ ارایه می دهد.

آنها همچنین مجبور هستند تا بر منافع و سودهای محصول پیشنهادی خود تاکید کنند. تنها دو راه برای سود اساسی وجود دارد تا یک محصول با دیگر موارد و انواع مشابهش مورد مقایسه قرار گیرد. آن باید به صورت بهتر و یا ارزان تر یا (هر دو این موارد با هم) توصیف گردد.

بازاریابی: تبلیغات از کجا آمده است؟

تعداد زیادی از مردم فکر می کنند که بازاریابی فقط شامل فروختن و آگهی دادن است و متعجب نمی شوند که ما هر روزه در معرض بمباران تبلیغات تجاری تلویزیون، آگهی های روزنامه و فعالیت ها و تبلیغات پستی مستقیم هستیم. در هر صورت، فروختن و آگهی دادن تنها نوک کوه یخ _ قسمت کوچکی ¬_ از بازاریابی محسوب می شوند.

امروزه بازار یابی نه تنها به صورت منطق قدیمی آن مبنی بر فروش کالا درک می شود، بلکه در منطق جدید آن به منظور راضی و قانع کردن مشتریان بکار می رود. اگر فعالیت بازاریابان در مورد فهمیدن نیازهای مشتریان به خوبی انجام شود، محصولاتی بوجود می آید و توسعه می یابد که دارای ارزش بیشتری بوده و به نحو کارآمدتری قیمت گذاری شده، توزیع گردیده و ترویج و تبلیغ می شوند و این تولیدات خیلی آسان تر به فروش می روند.

بنابراین فروختن و تبلیغات کردن فقط قسمتی از مجموعه بزرگ بازار یابی به شمار می روند. مجموعه ای از وسایل بازاریابی که در جهت اثر گذاشتن بر مراکز فروش فعالیت می کنند.
مجموعه بازاریابی شامل اعمال و فعالیت های هر شرکت یا موسسه ای می شود که با آن می توان بر میزان درخواست و یا تقاضای محصولات آنها تاثیر بگذارند. احتمالات زیادی می تواند در قالب 4 گروه متنوع جمع بشود که به نام ((4 پی)) شناخته می شوند که شامل (محصول)، (قیمت)، (مکان) و (تبلیغ) می باشد.

محصول: محصول به معنای ترکیبی از کالاها و خدماتی است که کمپانی به بازار مورد نظرش ارایه می دهد. بنابراین، محصولات و قطعات شرکت فورد تشکیل می شود از پیچ و مهره، شمع، پیستون، چراغ اصلی و هزار قسمت دیگر می شود. فورد محصولات را به شیوه های گوناگون و به صورت انتخابی ارایه می کند.
ماشین به صورت کامل سرویس شده و یک وارانتی _ ضمانت نامه به شرط تعویض _ است که شامل بیشتر قسمت های محصول از جمله لوله اگزوز هم می شود.

قیمت: قیمت مقدار پولی است که مشتریان باید برای بدست آوردن محصول بپردازند. محاسبات شرکت فورد قیمتی را برای مصرف کننده پیشنهاد می کند که ممکن است واسطه ها و یا فروشندگان برای هر قطعه محاسبه نمایند. اما فروشندگان محصولات فورد به ندرت همه هزینه های قطعات را با هم مطالبه می کنند.

در عوض آنها با هر قیمتی با هر مشتری معامله می کنند، با او چانه می زنند، به او تخفیف می دهند، با مبلغی پول ماشین کهنه را با ماشین جدید عوض می کنند و شرایط اعتباری برای تنظیم موقعیت رقابت تجاری و آوردن قیمت به سطح توانایی و ادراک خریدار برای پرداختن ارزش ماشین انجام می دهند.

مکان: مکان شامل فعالیت های شرکت می شود که در آنجا محصول برای رسیدن به دست مصرف کننده ایجاد می شود. شرکت فورد مجموعه بزرگی از نمایندگی های فروش است که هر کدام به طور مستقل، مالک محسوب می شوند و مدل های مختلف فراوانی از محصولات شرکت را می فروشند و اداره می کنند. شرکت فورد این فروشندگان و توزیع کنندگان را با دقت بسیار زیادی انتخاب و به صورت قوی از آنها پشتیبانی و حمایت می کند.

توزیع کنندگان صورتی از موجودی های اتومبیل های فورد را در دست دارند، آنها را به خریداران مستعد و توانا نشان می دهند، بر سر قیمت ها چانه می زنند، فروش را انجام می دهند و پس از فروش، به ماشین ها سرویس و خدمات پس از فروش ارایه می دهند.

تبلیغ: تبلیغ، فعالیت هایی است که امتیازات و برتری های محصول را بیان می کند و مصرف کننده مورد نظر را برای خرید محصول قانع می کند. شرکت فورد سالانه بیشتر از 11 بیلیون دلار برای تبلیغ شرکت و محصولاتش به مصرف کنندگان هزینه می کند. فروشندگان و نمایندگی های فروش نیز از طریق خریداران مستعد و قانع کردن آنها مبنی بر اینکه فورد برای آنها بهترین ماشین است،در این کار _تبلیغ_به شرکت کمک می کنند.
شرکت فورد و فروشندگان آن به شیوه خاصی تبلیغ می کنند. _ فروختن بخش کوچکی از سرمایه ای است که بازگردانده می شود._ و به عنوان انگیزه و محرکی برای خرید اضافی و بدست آوردن سود بیشتر. یک برنامه بازاریابی مطلوب، ترکیبی از همه این مجموعه عناصر بازاریابی را داخل یک برنامه هماهنگ و یکپارچه برای بدست آوردن موفقیت اهداف بازاریابی شرکت، بوسیله رساندن ارزش به مصرف کنندگان طراحی می کند.

مجموعه بازاریابی از مجموعه ابزار تاکتیکی برای ایجاد یک موقعیت قوی در بازارهای هدف تشکیل شده است.
در میان این (4 پی) برای مجموعه بازاریابی، تبلیغ یا ترویج مورد مهمی است که ما به آن علاقه مند هستیم.بازاریابی یکی از شاخه های تبلیغ یا ترویج محسوب می شود.

روش هاى عمومى در تبلیغات
تبلیغ عبارت از پیامى است كه به منظور ترویج عقیده و یا كالایى از طرف یك منبع به گروه هاى خاصى یا تمام جامعه منتقل شود و براى انجام آن پول پرداخت گردد. تعریف دیگرى در مورد تبلیغ به این بیان است كه تبلیغ خود هدف نیست بلكه وسیله اى براى رسیدن به هدف و همیشه تا حدى كه ممكن است تصور شود، موثر واقع نمى گردد. با این دو تعریف، امروزه استفاده از هر روشى در تبلیغات، بستگى به هدف هاى تبلیغاتچى و عوامل محیطى او دارد. پس روش هاى عمومى تبلیغات عبارتند از:
1- روش نمادگرایى: در این روش از یك نماد براى تحریك عكس العمل هاى عمومى و جمعى استفاده مى كنند. براى مثال در تبلیغ روغن موتور خودرو مى شود از نماد ببر استفاده كرد چون ببر جانورى تندرو است و تداعى سرعت را مى كند.

2- روش تكرار: تكرار یك پیام، تاثیر آن را براى مخاطبان افزایش مى دهد و پیام براى مدت طولانى تر در حافظه آنها باقى مى ماند.
3- روش مبالغه: به منظور دامن زدن به هیجانات عمومى و بهره بردارى از آن در جهت هدف هاى تبلیغاتچى، ابتدا مسئله اى پیچیده را ساده نموده، سپس جنبه هایى از آن را بیش از حد بزرگ مى نمایند و به صورت مبالغه آمیز ارائه مى دهند.

4- روش آشنایى: پیام گیران به ندرت تحت تاثیر تبلیغاتى قرار مى گیرند كه از جانب افراد ناشناس صورت مى پذیرد اما تاثیر پیام هایى كه از جانب افراد آشنا و محبوب صورت مى گیرد بیشتر است.
5- روش دنباله روى: انسان به طور غریزى براى بقا و امنیت زندگى سعى مى كند كه در حد امكان با دیگران همراه باشد و در جهت منافع خود، از تكروى و كشمكش و اصطكاك اجتماعى پرهیز نماید. سیاست این روش تبلیغاتى معمولاً این است كه همه دارند این عمل را انجام مى دهند، شما هم انجام دهید.

6- به كارگیرى آمار و ارقام: در این روش به تبلیغ روحیه اى علمى مى دهند و هدف تبلیغاتچى توجیه موفقیت پیام و تقویت آن است.
7- روش طنز: در قالب حكایت ها و گفتار هاى طنز آمیز بسیارى از واقعیت ها و مقاصد تبلیغاتى را مى توان چنان گنجانید كه بیش از هر تفسیر و تحلیل تبلیغاتى موثر باشد.

چگونه یک آگهی خوب بسازیم

بسیاری از آگهی‌ها و صفحات وب موفق با پیروی از فرمول آیدا (AIDA) تهیه و تنظیم می‌شوند،که بر اساس آن آگهی باید
1- توجه بیننده را جلب کند
2- رغبت و کشش ایجاد نماید
3- آرزو یا خواست بیافریند
4- به کنش یا عمل منجر شود

متاسفانه در اغلب موارد طراحان آگهی فقط به بخش اول این فرمول بها می دهند، یعنی می‌کوشند به کمک حروف درشت یا با دوز و کلکهای تصویری توجه بیننده را جلب کنند. بسیاری از وب سایتها هم با گرافیک پر زرق وبرق و نوشته‌ها و تصاویر چشمک‌زن و تند از همین روش پیروی می‌کنند

. این کارها مثل آنست که به طرف مشتری برویم، به صورتش زل بزنیم، شانه هایش را دو دستی بگیریم و به شدت تکان دهیم. به اینصورت توجه مشتری را جلب می کنیم، اما باید ازخود بپرسیم از ما خرید هم خواهد کرد؟ پس جلب توجه فقط قسمتی از کار است، نه همه آن!

اکنون خوب گوش کنید تا روش موثرتری را برای تبلیغ به شما معرفی کنم . . . روش درستی که در بیننده رغبت و کشش ایجاد می‌کند و به فروش ختم می‌شود. رمز کار این است‌:
آگهی خود را مثل یک گزارش کوتاه تنظیم کنید. به آن صورت کلیشه ای ندهید. از گرافیک پر زرق و برق، حروف کج و معوج، اشکال عجیب و غریب . . . یا هر چیز دیگری که برای بردن جایزه گرافیک تهیه شده است، دوری کنید!
به بهترین حالت ممکن بیاندیشید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
* واژه آیدا (AIDA) ترکیبی اختصاری، متشکل از حروف اول کلمات انگلیسی Attention, Interest, Desire, Action است . تبلیغ
ساختار تبلیغات در ایران
منبع :
علی اسكندری { فوق لیسانس تبلیغات بازرگانی }

برای توصیف علمی ساختار تبلیغات در ایران صنعت تبلیغات كشور را می توان به چهار بخش تفكیك كرد :

1 – دپارتمانهای بازاریابی در موسسات تولید كالا
2 – كانونهای تبلیغاتی
3 – سازمانهای اگهی دررسانه ها
4 – محیط تبلیغات

هریك از این 4 بخش مسائل مخصوص خودرا دارد هرچند در برخی موارد مسائل ساختاری تبلیغات در كشور به هر چهار بخش مربوط میشوند .

1 – دپارتمانهای بازاریابی در موسسات تولید كالا

طبیعی است كه هر سازمان یا واحد تولید كالا و خدمات نیاز به یك دپارتمان بازاریابی دارد كه بر امور تبلیغات و بازاریابی كالاها و خدمات نظارت داشته باشد . دهها هزار واحد تولیدی و خدماتی در كشور فعالیت دارند كه همه ی آنها به این دپارتمان نیاز دارند به همین دلیل است كه كل دپارتمانهای بازاریابی واحد های تولیدی و خدماتی به عنوان یك بخش مهم از صنعت تبلیغات كشور محسوب میشود .

برای شرح مسائل ساختاری در این بخش میتوان فعالیتهای عمده ی بازاریابی را به پنج مقوله ی اساسی تفكیك كرد :

1 – نظارت و طرح ریزی چرخه ی حیات كالا
2 – نظارت و طرح ریزی مشخصات اساسی برند (كالای تجاری)
3 – انتخاب كانون تبلیغاتی
4 – نظارت و طرح ریزی برنامه ی روابط عمومی
5 – نظارت و طرح ریزی ارتقای فروش

مفاهیم : مكث و مسیر در تبلیغات

fixation به معنی ثابت و فیكس شدن است اما در تبلیغات به مكث و درنگ چشم در آگهی اطلاق می شود كه می تواند در یك آگهی در چند نقطه رخ دهد.

saccades مسیر و راهی است كه چشم از یك مكث تا مكث دیگر (بر روی یك آگهی) طی می كند.
به عبارت ساده تر پس تماشای یك آگهی آمیزه ای است از مكث (fixation) و مسیر (saccades)
به این ترتیب , درك این دو نكته برای گرافیستها وطراحانی كه با آژانس های تبلیغاتی كار می كنند بسیار اهمیت دارد

شش مرحله برای گسترش روابط عمومی
متخصصین بازاریابی به شما خواهند گفت که یک طرح ریزی خوب برای بهبود و توسعه روابط عمومی غالبا خیلی موثرتر از تبلیغات است.این مقاله طی شش مرحله ساده در ایجاد و گسترش هسته اصلی طرح روابط عمومی به شما کمک می کند.

مرحله 1: تعریف و نوشتن اهداف شما برای تبلیعات و طرحهای رسانه ای
چگونه طرح روش روابط عمومی خود را طراحی می کنید؟ آیا طراحی شما به منظور:
• کارشناسی روی همکاران شما، مطبوعات و جراید،یا ارباب رجوع و مشتریان شما می باشد؟
• ایجاد حسن نیت برای مشتریان،تهیه کنندگان یا عموم مردم می باشد؟

• جا انداختن و بالا بردن اعتبار مارک تجاری و تصاویر حرفه ای شرکت شماست؟
• آگاه کردن و ایجاد یک درک خوب از شرکت و خدمات شماست؟
• کمک کردن به شما برای معرفی یک سرویس یا محصول جدیدی به بازار است؟
• فروش و راههای رسیدن به آن است؟
• خنثی کردن فشار حاصل از تبلیفات منفی و یا بحران شرکت است؟

ممکن است متعجب شوید که چرا در ابتدای این مقاله که هدف آن چگونگی ایجاد و گسترش طرحهای تبلیغاتی می باشد این سئوالات از شما پرشیده می شود؟جواب ساده است .در حقیقت مهمترین چیز برای موفقیت در امور رسانه ای و تبلیغات تشخیص و تعریف هدف است.با ایجاد یک هدف شفاف در ذهن شما کار اصلی و بنیادی را برای تکمیل سایر مراحل این مقاله انجام داده اید.
مرحله 2: اهداف حود را برای رسیدن به هدف مرحله یک تعیین نمایید.بسیار مهم است که اهداف شما معین،قابل اندازه گیری،نتیجه بخش و زمان آن مشخص شده باشد.این اهداف باید در راستای اهداف حرفه ،فروش و بازاریابی شما نیز باشد.

مرحله 3 : مشخص کنید که چه کسانی مستمعین شما برای این طرح هستند.پیام کلیدی شما چه باید باشد؟
مرحله 4 : یک برنامه زمانی برای اجرای طرح روابط عمومی خود بنویسید.بین طرح روابط عمومی خود و امور فروش و بازاریابی هماهنگی برقرار کنید.

مرحله 5 : طرح حمله تبلیغاتی خود را مشخص کنید.از چه ابزار تبلیغاتی برای رساندن پیام خود به عموم استفاده می کنید؟مثلا ممکن است شامل موارد ذیل باشد:
• مطبوعات و جراید
• مقالات
• کنفرانسهای خبری ،مصاحبه و ;
• رادیو،تلویزیون یا مصاحبه های مطبوعاتی
• سمینارها

مرحله 6 : نتیجه هرکدام از شیوه های روابط عمومی خود را بنویسید و بعد از انجام هر کدام ازاین شیوه ها نتایج را بررسی کنید.آیا به مقاصد و اهداف تعیین شده خود برای این شیوه رسیده اید؟آیا باید طرح اصلی را تغییر دهید؟اگر باید تغییر دهید چرا و چگونه؟
آلودگی بصری بخاطر تبلیغات
در شهر تهران علاوه بر آلودگی هوا آلودگیهای بصری هم مردم را اذیت می كند ولی مردم خودشان متوجه نیستد و نمی دانند كه آلودگیهای بصری هم میتواند پیش زمینه اختلالات حسی وعاطفی و تصویری آنها باشد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود مقاله مينياتورتبليغات با word, پروژه word مقاله مينياتورتبليغات, دانلود سورس مقاله مينياتورتبليغات با word, سیستم مقاله مينياتورتبليغات با word, مدیریت مقاله مينياتورتبليغات به زبان word, مقاله مينياتورتبليغات با word, پروژه دانشجویی مقاله مينياتورتبليغات, مقاله مينياتورتبليغات به زبان word, مقاله مينياتورتبليغات در word, سیستم مقاله مينياتورتبليغات تحت word, دانلود پروژه مقاله مينياتورتبليغات با فایل ورد (word), پروژه فایل ورد (word) مقاله مينياتورتبليغات, سورس پروژه مقاله مينياتورتبليغات به زبان word, مقاله مينياتورتبليغات با فایل ورد (word), پروژه فایل ورد (word) مقاله مينياتورتبليغات, مقاله مينياتورتبليغات به زبان فایل ورد (word), مقاله مينياتورتبليغات در فایل ورد (word), سیستم مقاله مينياتورتبليغات تحت فایل ورد (word), دانلود پروژه مقاله مينياتورتبليغات با word, پروژه مقاله مينياتورتبليغات به زبان فایل ورد (word), سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir