توضیحات

  کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با pdf دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با pdf  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با pdf،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با pdf :

کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوی زیرمجموعه کارخانه کنسرو و سردخانه رضوی است، که دارای ظرفیت پائین تری نسبت به کارخانه اصلی می باشد و در محدوده جدایی ازکارخانه اصلی واقع شده.
این کارخانه که از موقوفات آستان قدس رضوی است و در شهرک صنعتی مشهد در خانه 1 واقع شده است.
تولیدات این کارخانه شامل سس مایونز، سس کچاپ انواع کنسرو و کمپوت (بستگی به فصل).
که در زمان کارآموزی اینجانب تولیدات کارخانه شامل سس مایونز و کچاپ و کنسرو لوبیای آبگوشتی و کمپوت گلابی بوده است.
کارخانه حدوداً 30 نفر پرسنل اصلی و موقت داشته که در زمان پیک کاری تعدادی کارگر فصلی اضافه می شود.
و آزمایشگاه کنترل کیفی کارخانه در هر شیفت 2 کارشناس فنی دارد.
پروسه تولید کنسرو لوبیای آبگوشتی:
لوبیا بعد از خریداری به وسیله کامیون وارد کارخانه شده، نمونه گیری شده و آزمایشات کنترل کیفی لازم بر روی آن انجام می گیرد. و بعد از مثبت بودن آزمایشات کیفی لوبیای ما که از نوع آبگوشتی می باشد وارد انبار می شود.
آزمایشات کیفی که بر روی لوبیا انجام می شود شامل: تست خار و خاشاک، تعداد در 100 گرم و ... می باشد که در زیر به آنها اشاره می شود.
لوبیا توسط کارگران از کیسه ها تخلیه و وارد دستگاه شن گیر (بوجاری) شده سپس وارد شن شوئی شده و کاملاً شسته و تمیز می شود و سپس در شبکه های بزرگ به مدت 48 ساعت خیس می خورد.
بعد از طی این مدت در روز کاری، ابتدا در حوضچه شستشو لوبیاها شسته شده و سپس با بالابر یا الواتور به دستگاه بلانچ وارد می شوند که دمائی حدود 120 درجه سانتی گراد دارد سپس بعد از طی مسیر بلانچ بر روی نوار سورت انتقال یافته که توسط کارگران کاملاً تمیز شده و لوبیاهای خراب جدا می شوند.
بعد از آن به سینی پر کن وارد شده که دستگاهی چرخان است و دارای مخازنی به وزن قوطی ماست که توسط اوپراتور و توسط تیغه مربوطه مخازن کاملاً پر شده و به کیل مورد نظر می رسند و در انتدا به داخل قوطی ها تخلیه می شوند.
قوطی ها از طریق نوار مخصوص از قسمت مربوطه که عملیات استریل بر روی آنها انجام شده وارد خط می شود.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با word, پروژه word کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي, دانلود سورس کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با word, سیستم کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با word, مدیریت کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي به زبان word, کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با word, پروژه دانشجویی کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي, کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي به زبان word, کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي در word, سیستم کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي تحت word, دانلود پروژه کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با فایل ورد (word), پروژه فایل ورد (word) کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي, سورس پروژه کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي به زبان word, کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با فایل ورد (word), پروژه فایل ورد (word) کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي, کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي به زبان فایل ورد (word), کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي در فایل ورد (word), سیستم کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي تحت فایل ورد (word), دانلود پروژه کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي با word, پروژه کارآموزي کارخانه کمپوت و کنسرو ممتاز رضوي به زبان فایل ورد (word), سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir