توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

  تحقیق آشنایی با فناوری به اشتراک گذاری ویدئو در فایل ورد (word) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقیق آشنایی با فناوری به اشتراک گذاری ویدئو در فایل ورد (word)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تحقیق آشنایی با فناوری به اشتراک گذاری ویدئو در فایل ورد (word)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تحقیق آشنایی با فناوری به اشتراک گذاری ویدئو در فایل ورد (word) :

بهترین دوست شما قصد دارد با چشمان بسته و در حالیکه یک هات داگ بزرگ را گاز می زند با اسکیت از روی اتومبیل شما بپرد. شما تلفن همراه تان را به دست می گیرید، از لحظه افتادن او تصویر برداری می کنید، فیلم را به Google Video آپ لود می نمائید و در عرض چند دقیقه میلیون ها نفر، به زمین افتادن دوست شما را تماشا می کنند.
محبوبیت به اشتراک گذاری ویدئو به صورت انفجاری افزایش یافته است. از سال 2006 تا 2007، تعداد افرادی که از سایت هایی مثل، Google Video و MySpaceTV بازدید کرده اند دوبرابر شده است. تقریباً نیمی از تمام کاربران آمریکائی اینترنت، از یک سایت به اشتراک گذاری ویدئو بازدید کرده اند. در بین مردان 18 تا 29 ساله، این عدد به 70 درصد می رسد.
ما تنها به دلیل مشاهده لحظات نامناسب و ناراحت کننده ای که برای سایرین اتفاق می افتد از این سایت ها بازدید نمی کنیم. براساس اعلام پروژه ی Pew Internet & American Life،22 درصد از آمریکائیان از خودشان ویدئو تهیه می کنند و 14 درصد از آن ها، این ویدئوها را به صورت آن لاین پست می کنند.
نکته جالب توجه، چگونگی تبدیل شدن به فرایند اشتراک گذاری ویدئو به چنین پدیده ای است. YouTube در دسامبر 2005 راه اندازی شد. موفقیت آن باعث به وجود آمدن چندین سایت مشابه برای فیلم سازان آماتور، افراد حرفه ای و سایر افرادی که در بین این دو طیف قرار می گیرند، شد. اما به دلیل این که واژه به اشتراک گذاری ویدئو بسیار جدید است، چگونگی آغاز کار با آن دشوار است.
شما چگونه ویدئوی دیجیتال خود را ضبط می کنید؟ چگونه آن را وارد کامپیوتر می کنید؟ آن را چگونه به یکی از این سایت ها آپ لود می کنید؟ برای یافتن پاسخ تمام این سؤالات ادامه مقاله را مطالعه کنید.

آغاز فرایند به اشتراک گذاری ویدئو
 شروع کار با به اشتراک گذاری ویدئو، ساده است. شما برای ضبط و به اشتراک گذاری ویدئو به سه چیز نیاز دارید:
* وسیله ای برای ضبط ویدئوی دیجیتال: کمکوردر دیجیتال، دوربین دیجیتال، تلفن دوربین دار یا یک وب کم.
* یک کامپیوتر.
* یک اتصال اینترنتی، ترجیحاً اتصال باند پهن.
دو گزینه برای انتقال ویدئو از دوربین به یک سایت به اشتراک گذاری ویدئو وجود دارد: با استفاده از یک نرم افزار ویرایش ویدئو یا بدون استفاده از آن. بعضی از سایت های به اشتراک گذاری ویدئو مثل YouTube و Blip.tv به شما اجازه می دهند ویدئو را مستقیماً و بدون نیاز به نرم افزار ویرایش ویدئو، بر روی سایت وب آن ها ضبط کنید. ضبط مستقیم خصوصاً برای بلاگرهای ویدئویی یا vloggerها که از توانایی پست پیام های ویدئویی سریع از وب کم خود لذت می برند، مفید است. در این جا به تشریح کارکرد ضبط مستقیم می پردازیم:

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir