توضیحات

  کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point word دارای 81 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point word :

بخشی از فهرست کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point word

معرفی محل کارآموزی....................................................................5
تعریف پورتال..................................................................................8
ویژگی پورتال..................................................................................10
انواع پورتال....................................................................................14
موتور جست و جوی پورتال........................................................28
وب پورتال چیست؟.......................................................................32
معرفی نرم افزار SHARE POINT........................................35
نحوه ی کار بر روی پورتال............................................................48
معرفی WEBPART...................................................................51

قطعا مطلع هستید که اولین بار شبکه غیر محلی در سال 1960 توسط آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان
دفاع آمریکا با نام آرپانت متولد شد.
در آن زمان تنها هدف از طراحی این شبکه حول این محور بود تا هر کامپیوتر به کامپیوتردیگری متصل شود و پیامهای ارسالی بتوانند از یک نقطه شبکه به هرنقطه دیگر، از مسیرهای مختلفی بگذرند که با گذشت زمان و ارتباط این شبکه با چندین شبکه ارتباطی دیگر مفهوم جدی تری به نام اینترنت بوجود آمد.
احتمالا آن زمان کمتر کسی باور می کرد که این شبکه به چنان عظمتی دست می یابد که مدیریت و کنترل آن چه در بخش مدیریتی و چه در بخش فنی نیاز به هزینه و متخصصین ویژه ای خواهد داشت.
اما با نظریه World Wide Web که امروزه میلیون ها بار اطلاعات اینترنت توسط انواع مروگر ها بدست میلیون ها کاربر اینترنت مرور می شود علم اینترنت پا به مرحله جدیدی گذاشته است. مرحله ای پیچیده با کاربری فوق العاده آسان که همین آسان بودن دسترسی بعضا برخی از کاربران را به اشتباه می¬اندازد که وب همان اینترنت است!
هدف از نظریه World Wide Web چیزی نبود جز دسترسی آسان و سریع به خدمات و محتویات اینترنتی از طریق یک Application خاص با قابلیت های مشخص که با ورود این Application ها گام جدید تری در عرصه سرویس دهی اینترنتی و نیز طبقه بندی اطلاعات در اینترنت به وجود آمد و این رقابت تا جایی رسید که کیفیت، ظاهر و امنیت مرورگر ها نیز برای کاربران مهم تلقی شد و بازار گرمی را برای سازندگان مرورگر ها به وجود آورد.
گسترش اطلاعات و سرویس دهی اینترنتی توسط وب سایت ها چنان رشد چشمگیری داشته است که بعید است کسی نام تمامی وب سایت های موجود در اینترنت را از حفظ باشد چرا که می بایست هر روز نام های کوتاه و بلند 20000 سایت جدید را بخاطر بسپارد!
از آنجائیکه با حیات وب، کاربری آسان انگیزه اصلی کاربران اینترنت جهت استفاده از این شبکه می باشد پس قطعا دور از ذهن است یک کاربر اینترنتی راضی شود برای استفاده از چندین خدمات مورد نیازش هر روز به چندین سایت سرکشی کند و برای استفاده از آنها مجبور به ثبت نام های تکراری و نیز محافظت از چندین شناسه و رمز عبور متفاوت باشد، از همین رو وب ناخواسته به نسل جدیدی از سرویس دهی رسید که امروزه همگی آنرا با نام وب پورتال می شناسند.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point با word, پروژه word کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point, دانلود سورس کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point با word, سیستم کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point با word, مدیریت کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point به زبان word, کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point با word, پروژه دانشجویی کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point, کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point به زبان word, کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point در word, سیستم کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point تحت word, دانلود پروژه کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point با فایل ورد (word), پروژه فایل ورد (word) کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point, سورس پروژه کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point به زبان word, کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point با فایل ورد (word), پروژه فایل ورد (word) کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point, کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point به زبان فایل ورد (word), کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point در فایل ورد (word), سیستم کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point تحت فایل ورد (word), دانلود پروژه کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point با word, پروژه کارآموزي کار آموزي ايجاد پورتال با استفاده از نرم افزار share point به زبان فایل ورد (word), سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir