توضیحات

پروژه سورس کتابخانه 3 لایه با دلفی با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه سورس کتابخانه 3 لایه با دلفی داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه سورس کتابخانه 3 لایه با دلفی تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه سورس کتابخانه 3 لایه با دلفی دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه سورس کتابخانه 3 لایه با دلفی توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه سورس کتابخانه 3 لایه با دلفی در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود کتابخانه 3 لایه با delphi, پروژه delphi کتابخانه 3 لایه, دانلود سورس کتابخانه 3 لایه با delphi, سیستم کتابخانه 3 لایه با delphi, مدیریت کتابخانه 3 لایه به زبان delphi, کتابخانه 3 لایه با delphi, پروژه دانشجویی کتابخانه 3 لایه, کتابخانه 3 لایه به زبان delphi, کتابخانه 3 لایه در delphi, سیستم کتابخانه 3 لایه تحت delphi, دانلود پروژه کتابخانه 3 لایه با دلفی, پروژه دلفی کتابخانه 3 لایه, سورس پروژه کتابخانه 3 لایه به زبان delphi, کتابخانه 3 لایه با دلفی, پروژه دلفی کتابخانه 3 لایه, کتابخانه 3 لایه به زبان دلفی, کتابخانه 3 لایه در دلفی, سیستم کتابخانه 3 لایه تحت دلفی, دانلود پروژه کتابخانه 3 لایه با delphi, پروژه کتابخانه 3 لایه به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir