توضیحات

 کارآموزي در شرکت ايسان تهويه تحت word دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کارآموزي در شرکت ايسان تهويه تحت word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کارآموزي در شرکت ايسان تهويه تحت word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کارآموزي در شرکت ايسان تهويه تحت word :

دستگاههای هوا ساز صنعتی مخصوص
مشخصات فنی
بدنه :بدنه دستگاهها از ورق روغنی به ضخامت 2 میلیمتر ساخته شده که پس از زنگ زدایی ،چربی گیری و فسفاتینک با یک دست رنگ کاملاً پوشیده می شود . ضمناً بدنه برچسب سفارش از ورق گالوانیزه نیز قابل ساخت می باشد .
کویل : کویل در هوا سازهای مخصوص از لوله مسی به قطر 8/5 اینچ یا با لوله فولادی مانسمان به قطر 17 میلیمتر با فین های آلومینیومی ساخته می شود . اتصال لوله به فین های آلومنیومی به روش Mechanical Expansion صورت گرفته و تعداد فینها در هر اینچ 9 عدد می باشد .
پروانه و موتور : پروانه از نوع سانتریفوژ Backward Curved بوده و به صورت استاتیکی و دینامیکی کاملاً بالانس می شود . جنس پروانه بر حسب پروانه برحسب سفارش از ورق روغنی رنگ شده یا تمام گالوانیزه ساخته خواهد شد .
مزایای دستگاه :
1- بالا بودن ظرفیت حرارتی باعث کاستن از تعداد دستگاههای گرم کن و در نتیجه کاهش هزینه ها می گردد .
2- بالا بودن ظرفیت هوا دهی باعث وزش ایده آل در کارگاههای بزرگ شده و دمای یکنواختی در تمام نقاط سالنها ایجاد می شود .
3- قدرت پرتاب هوا در این دستگاه به 18 متر می سد .
4- با افزودن فیلتر کارتریج در قسمت مربوط به مکش ،این دستگاه عمل پرزگیری و تهویه را توماً انجام می دهد که یکی از معضلات کارخانجات نساجی است .
5- با اتصال قسمت مکش دستگاه به هوای آزاد عمل تهویه در کارگاهایی که دارای دود و دم زیادی هستند ، به طور کامل انجام می پذیرد .
6- برای ساپورت دستگاه هیچگونه جایگاه مخصوصی مورد نیاز نیست زیرا با ساپورت بر روی دستگاه تعبیه شده است و بوسیله چهار عدد بولت به دیوار یا ستونهای فلزی متصل میگردد .

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود کارآموزي در شرکت ايسان تهويه با word, پروژه word کارآموزي در شرکت ايسان تهويه, دانلود سورس کارآموزي در شرکت ايسان تهويه با word, سیستم کارآموزي در شرکت ايسان تهويه با word, مدیریت کارآموزي در شرکت ايسان تهويه به زبان word, کارآموزي در شرکت ايسان تهويه با word, پروژه دانشجویی کارآموزي در شرکت ايسان تهويه, کارآموزي در شرکت ايسان تهويه به زبان word, کارآموزي در شرکت ايسان تهويه در word, سیستم کارآموزي در شرکت ايسان تهويه تحت word, دانلود پروژه کارآموزي در شرکت ايسان تهويه با فایل ورد (word), پروژه فایل ورد (word) کارآموزي در شرکت ايسان تهويه, سورس پروژه کارآموزي در شرکت ايسان تهويه به زبان word, کارآموزي در شرکت ايسان تهويه با فایل ورد (word), پروژه فایل ورد (word) کارآموزي در شرکت ايسان تهويه, کارآموزي در شرکت ايسان تهويه به زبان فایل ورد (word), کارآموزي در شرکت ايسان تهويه در فایل ورد (word), سیستم کارآموزي در شرکت ايسان تهويه تحت فایل ورد (word), دانلود پروژه کارآموزي در شرکت ايسان تهويه با word, پروژه کارآموزي در شرکت ايسان تهويه به زبان فایل ورد (word), سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir