توضیحات

پروژه سورس پذیرش هیئت علمی با وی بی دات نت با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه سورس پذیرش هیئت علمی با وی بی دات نت داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه سورس پذیرش هیئت علمی با وی بی دات نت تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

این پروژه دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه سورس پذیرش هیئت علمی با وی بی دات نت توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در زبان برنامه نویسی سی شارپ ( C# ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود هیئت علمی دانشگاه با vb.net, پروژه vb.net هیئت علمی دانشگاه, دانلود سورس هیئت علمی دانشگاه با vb.net, سیستم هیئت علمی دانشگاه با vb.net, مدیریت هیئت علمی دانشگاه به زبان vb.net, هیئت علمی دانشگاه با vb.net, پروژه دانشجویی هیئت علمی دانشگاه, هیئت علمی دانشگاه به زبان vb.net, هیئت علمی دانشگاه در vb.net, سیستم هیئت علمی دانشگاه تحت vb.net, دانلود پروژه هیئت علمی دانشگاه با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت هیئت علمی دانشگاه, سورس پروژه هیئت علمی دانشگاه به زبان vb.net, هیئت علمی دانشگاه با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت هیئت علمی دانشگاه, هیئت علمی دانشگاه به زبان ویژوال بیسیک دات نت, هیئت علمی دانشگاه در ویژوال بیسیک دات نت, سیستم هیئت علمی دانشگاه تحت ویژوال بیسیک دات نت, دانلود پروژه هیئت علمی دانشگاه با vb.net, پروژه هیئت علمی دانشگاه به زبان ویژوال بیسیک دات نت, سایت پروژه vb.net, دانلود پروژه vb.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir