توضیحات

پروژه سورس فروش مواد غذایی به زبان دلفی با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه سورس فروش مواد غذایی به زبان دلفی داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه سورس فروش مواد غذایی به زبان دلفی تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه سورس فروش مواد غذایی به زبان دلفی دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه سورس فروش مواد غذایی به زبان دلفی توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه سورس فروش مواد غذایی به زبان دلفی در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود فروشگاه مواد غذایی با delphi, پروژه delphi فروشگاه مواد غذایی, دانلود سورس فروشگاه مواد غذایی با delphi, سیستم فروشگاه مواد غذایی با delphi, مدیریت فروشگاه مواد غذایی به زبان delphi, فروشگاه مواد غذایی با delphi, پروژه دانشجویی فروشگاه مواد غذایی, فروشگاه مواد غذایی به زبان delphi, فروشگاه مواد غذایی در delphi, سیستم فروشگاه مواد غذایی تحت delphi, دانلود پروژه فروشگاه مواد غذایی با دلفی, پروژه دلفی فروشگاه مواد غذایی, سورس پروژه فروشگاه مواد غذایی به زبان delphi, فروشگاه مواد غذایی با دلفی, پروژه دلفی فروشگاه مواد غذایی, فروشگاه مواد غذایی به زبان دلفی, فروشگاه مواد غذایی در دلفی, سیستم فروشگاه مواد غذایی تحت دلفی, دانلود پروژه فروشگاه مواد غذایی با delphi, پروژه فروشگاه مواد غذایی به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir