توضیحات

پروژه دانشجویی وب سایت فروش فیلم با زبان ای اس پی دات نت با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه دانشجویی وب سایت فروش فیلم با زبان ای اس پی دات نت داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه دانشجویی وب سایت فروش فیلم با زبان ای اس پی دات نت تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه دانشجویی وب سایت فروش فیلم با زبان ای اس پی دات نت دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه دانشجویی وب سایت فروش فیلم با زبان ای اس پی دات نت توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه دانشجویی وب سایت فروش فیلم با زبان ای اس پی دات نت در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود فروشگاه فیلم و کارتون با asp.net, پروژه asp.net فروشگاه فیلم و کارتون, دانلود سورس فروشگاه فیلم و کارتون با asp.net, سیستم فروشگاه فیلم و کارتون با asp.net, مدیریت فروشگاه فیلم و کارتون به زبان asp.net, فروشگاه فیلم و کارتون با asp.net, پروژه دانشجویی فروشگاه فیلم و کارتون, فروشگاه فیلم و کارتون به زبان asp.net, فروشگاه فیلم و کارتون در asp.net, سیستم فروشگاه فیلم و کارتون تحت asp.net, دانلود پروژه فروشگاه فیلم و کارتون با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت فروشگاه فیلم و کارتون, سورس پروژه فروشگاه فیلم و کارتون به زبان asp.net, فروشگاه فیلم و کارتون با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت فروشگاه فیلم و کارتون, فروشگاه فیلم و کارتون به زبان ای اس پی دات نت, فروشگاه فیلم و کارتون در ای اس پی دات نت, سیستم فروشگاه فیلم و کارتون تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه فروشگاه فیلم و کارتون با asp.net, پروژه فروشگاه فیلم و کارتون به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir