توضیحات

پروژه سیستم فروش آهن آلات به زبان دلفی با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه سیستم فروش آهن آلات به زبان دلفی داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه سیستم فروش آهن آلات به زبان دلفی تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه سیستم فروش آهن آلات به زبان دلفی دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه سیستم فروش آهن آلات به زبان دلفی توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه سیستم فروش آهن آلات به زبان دلفی در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود آهن فروشی در sql با delphi, پروژه delphi آهن فروشی در sql, دانلود سورس آهن فروشی در sql با delphi, سیستم آهن فروشی در sql با delphi, مدیریت آهن فروشی در sql به زبان delphi, آهن فروشی در sql با delphi, پروژه دانشجویی آهن فروشی در sql, آهن فروشی در sql به زبان delphi, آهن فروشی در sql در delphi, سیستم آهن فروشی در sql تحت delphi, دانلود پروژه آهن فروشی در sql با دلفی, پروژه دلفی آهن فروشی در sql, سورس پروژه آهن فروشی در sql به زبان delphi, آهن فروشی در sql با دلفی, پروژه دلفی آهن فروشی در sql, آهن فروشی در sql به زبان دلفی, آهن فروشی در sql در دلفی, سیستم آهن فروشی در sql تحت دلفی, دانلود پروژه آهن فروشی در sql با delphi, پروژه آهن فروشی در sql به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir