توضیحات

پروژه نمودار er آزمایشگاه خون یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er آزمایشگاه خون تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er آزمایشگاه خون یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er آزمایشگاه خون قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER آزمایشگاه, دانلود سورس آزمایشگاه با ER, سیستم آزمایشگاه با ER, مدیریت آزمایشگاه به زبان ER, آزمایشگاه با ER, پروژه دانشجویی آزمایشگاه, آزمایشگاه به زبان ER, آزمایشگاه در ER, سیستم آزمایشگاه تحت ER, دانلود پروژه آزمایشگاه با ای آر, پروژه ای آر آزمایشگاه, سورس پروژه آزمایشگاه به زبان ER, آزمایشگاه با ای آر, پروژه ای آر آزمایشگاه, آزمایشگاه به زبان ای آر, آزمایشگاه در ای آر, سیستم آزمایشگاه تحت ای آر, دانلود پروژه آزمایشگاه با ER, پروژه آزمایشگاه به زبان ای آر, دانلود آزمایشگاه با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir