توضیحات

پروژه آزمون الکترونیک asp با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه آزمون الکترونیک asp داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه آزمون الکترونیک asp تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه آزمون الکترونیک asp دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه آزمون الکترونیک asp توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه آزمون الکترونیک asp در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود آزمون الکترونیک با asp.net, پروژه asp.net آزمون الکترونیک, دانلود سورس آزمون الکترونیک با asp.net, سیستم آزمون الکترونیک با asp.net, مدیریت آزمون الکترونیک به زبان asp.net, آزمون الکترونیک با asp.net, پروژه دانشجویی آزمون الکترونیک, آزمون الکترونیک به زبان asp.net, آزمون الکترونیک در asp.net, سیستم آزمون الکترونیک تحت asp.net, دانلود پروژه آزمون الکترونیک با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت آزمون الکترونیک, سورس پروژه آزمون الکترونیک به زبان asp.net, آزمون الکترونیک با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت آزمون الکترونیک, آزمون الکترونیک به زبان ای اس پی دات نت, آزمون الکترونیک در ای اس پی دات نت, سیستم آزمون الکترونیک تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه آزمون الکترونیک با asp.net, پروژه آزمون الکترونیک به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir