توضیحات

پروژه نمودار er انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشگاه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشگاه تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشگاه یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشگاه قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER انتخاب واحد, دانلود سورس انتخاب واحد با ER, سیستم انتخاب واحد با ER, مدیریت انتخاب واحد به زبان ER, انتخاب واحد با ER, پروژه دانشجویی انتخاب واحد, انتخاب واحد به زبان ER, انتخاب واحد در ER, سیستم انتخاب واحد تحت ER, دانلود پروژه انتخاب واحد با ای آر, پروژه ای آر انتخاب واحد, سورس پروژه انتخاب واحد به زبان ER, انتخاب واحد با ای آر, پروژه ای آر انتخاب واحد, انتخاب واحد به زبان ای آر, انتخاب واحد در ای آر, سیستم انتخاب واحد تحت ای آر, دانلود پروژه انتخاب واحد با ER, پروژه انتخاب واحد به زبان ای آر, دانلود انتخاب واحد با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir