توضیحات

پروژه نمودار er بایگانی یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er بایگانی تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er بایگانی یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er بایگانی قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER بایگانی, دانلود سورس بایگانی با ER, سیستم بایگانی با ER, مدیریت بایگانی به زبان ER, بایگانی با ER, پروژه دانشجویی بایگانی, بایگانی به زبان ER, بایگانی در ER, سیستم بایگانی تحت ER, دانلود پروژه بایگانی با ای آر, پروژه ای آر بایگانی, سورس پروژه بایگانی به زبان ER, بایگانی با ای آر, پروژه ای آر بایگانی, بایگانی به زبان ای آر, بایگانی در ای آر, سیستم بایگانی تحت ای آر, دانلود پروژه بایگانی با ER, پروژه بایگانی به زبان ای آر, دانلود بایگانی با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir