توضیحات

پروژه نمودار er دبیرخانه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er دبیرخانه تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er دبیرخانه یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er دبیرخانه قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER دبیرخانه, دانلود سورس دبیرخانه با ER, سیستم دبیرخانه با ER, مدیریت دبیرخانه به زبان ER, دبیرخانه با ER, پروژه دانشجویی دبیرخانه, دبیرخانه به زبان ER, دبیرخانه در ER, سیستم دبیرخانه تحت ER, دانلود پروژه دبیرخانه با ای آر, پروژه ای آر دبیرخانه, سورس پروژه دبیرخانه به زبان ER, دبیرخانه با ای آر, پروژه ای آر دبیرخانه, دبیرخانه به زبان ای آر, دبیرخانه در ای آر, سیستم دبیرخانه تحت ای آر, دانلود پروژه دبیرخانه با ER, پروژه دبیرخانه به زبان ای آر, دانلود دبیرخانه با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir