توضیحات

پروژه نمودار er صندوق رفاه دانشگاه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er صندوق رفاه دانشگاه تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er صندوق رفاه دانشگاه یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er صندوق رفاه دانشگاه قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER صندوق رفاه دانشگاه, دانلود سورس صندوق رفاه دانشگاه با ER, سیستم صندوق رفاه دانشگاه با ER, مدیریت صندوق رفاه دانشگاه به زبان ER, صندوق رفاه دانشگاه با ER, پروژه دانشجویی صندوق رفاه دانشگاه, صندوق رفاه دانشگاه به زبان ER, صندوق رفاه دانشگاه در ER, سیستم صندوق رفاه دانشگاه تحت ER, دانلود پروژه صندوق رفاه دانشگاه با ای آر, پروژه ای آر صندوق رفاه دانشگاه, سورس پروژه صندوق رفاه دانشگاه به زبان ER, صندوق رفاه دانشگاه با ای آر, پروژه ای آر صندوق رفاه دانشگاه, صندوق رفاه دانشگاه به زبان ای آر, صندوق رفاه دانشگاه در ای آر, سیستم صندوق رفاه دانشگاه تحت ای آر, دانلود پروژه صندوق رفاه دانشگاه با ER, پروژه صندوق رفاه دانشگاه به زبان ای آر, دانلود صندوق رفاه دانشگاه با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir