توضیحات

پروژه نمودار er کارگاه تولید آسانسور یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er کارگاه تولید آسانسور تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er کارگاه تولید آسانسور یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er کارگاه تولید آسانسور قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER کارگاه تولید آسانسور, دانلود سورس کارگاه تولید آسانسور با ER, سیستم کارگاه تولید آسانسور با ER, مدیریت کارگاه تولید آسانسور به زبان ER, کارگاه تولید آسانسور با ER, پروژه دانشجویی کارگاه تولید آسانسور, کارگاه تولید آسانسور به زبان ER, کارگاه تولید آسانسور در ER, سیستم کارگاه تولید آسانسور تحت ER, دانلود پروژه کارگاه تولید آسانسور با ای آر, پروژه ای آر کارگاه تولید آسانسور, سورس پروژه کارگاه تولید آسانسور به زبان ER, کارگاه تولید آسانسور با ای آر, پروژه ای آر کارگاه تولید آسانسور, کارگاه تولید آسانسور به زبان ای آر, کارگاه تولید آسانسور در ای آر, سیستم کارگاه تولید آسانسور تحت ای آر, دانلود پروژه کارگاه تولید آسانسور با ER, پروژه کارگاه تولید آسانسور به زبان ای آر, دانلود کارگاه تولید آسانسور با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir