توضیحات

پروژه نمودار er کافی شاپ یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er کافی شاپ تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er کافی شاپ یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er کافی شاپ قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER کافی شاپ, دانلود سورس کافی شاپ با ER, سیستم کافی شاپ با ER, مدیریت کافی شاپ به زبان ER, کافی شاپ با ER, پروژه دانشجویی کافی شاپ, کافی شاپ به زبان ER, کافی شاپ در ER, سیستم کافی شاپ تحت ER, دانلود پروژه کافی شاپ با ای آر, پروژه ای آر کافی شاپ, سورس پروژه کافی شاپ به زبان ER, کافی شاپ با ای آر, پروژه ای آر کافی شاپ, کافی شاپ به زبان ای آر, کافی شاپ در ای آر, سیستم کافی شاپ تحت ای آر, دانلود پروژه کافی شاپ با ER, پروژه کافی شاپ به زبان ای آر, دانلود کافی شاپ با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir