توضیحات

پروژه نمودار er آموزشگاه علمی یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er آموزشگاه علمی تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er آموزشگاه علمی یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er آموزشگاه علمی قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER آموزشگاه علمی, دانلود سورس آموزشگاه علمی با ER, سیستم آموزشگاه علمی با ER, مدیریت آموزشگاه علمی به زبان ER, آموزشگاه علمی با ER, پروژه دانشجویی آموزشگاه علمی, آموزشگاه علمی به زبان ER, آموزشگاه علمی در ER, سیستم آموزشگاه علمی تحت ER, دانلود پروژه آموزشگاه علمی با ای آر, پروژه ای آر آموزشگاه علمی, سورس پروژه آموزشگاه علمی به زبان ER, آموزشگاه علمی با ای آر, پروژه ای آر آموزشگاه علمی, آموزشگاه علمی به زبان ای آر, آموزشگاه علمی در ای آر, سیستم آموزشگاه علمی تحت ای آر, دانلود پروژه آموزشگاه علمی با ER, پروژه آموزشگاه علمی به زبان ای آر, دانلود آموزشگاه علمی با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir