توضیحات

پروژه نمودار er ویدیو کلوپ یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er ویدیو کلوپ تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er ویدیو کلوپ یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er ویدیو کلوپ قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER کلوپ, دانلود سورس کلوپ با ER, سیستم کلوپ با ER, مدیریت کلوپ به زبان ER, کلوپ با ER, پروژه دانشجویی کلوپ, کلوپ به زبان ER, کلوپ در ER, سیستم کلوپ تحت ER, دانلود پروژه کلوپ با ای آر, پروژه ای آر کلوپ, سورس پروژه کلوپ به زبان ER, کلوپ با ای آر, پروژه ای آر کلوپ, کلوپ به زبان ای آر, کلوپ در ای آر, سیستم کلوپ تحت ای آر, دانلود پروژه کلوپ با ER, پروژه کلوپ به زبان ای آر, دانلود کلوپ با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir