توضیحات

پروژه نمودار er شرکت نرم افزاری یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er شرکت نرم افزاری تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er شرکت نرم افزاری یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er شرکت نرم افزاری قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER شرکت نرم افزاری, دانلود سورس شرکت نرم افزاری با ER, سیستم شرکت نرم افزاری با ER, مدیریت شرکت نرم افزاری به زبان ER, شرکت نرم افزاری با ER, پروژه دانشجویی شرکت نرم افزاری, شرکت نرم افزاری به زبان ER, شرکت نرم افزاری در ER, سیستم شرکت نرم افزاری تحت ER, دانلود پروژه شرکت نرم افزاری با ای آر, پروژه ای آر شرکت نرم افزاری, سورس پروژه شرکت نرم افزاری به زبان ER, شرکت نرم افزاری با ای آر, پروژه ای آر شرکت نرم افزاری, شرکت نرم افزاری به زبان ای آر, شرکت نرم افزاری در ای آر, سیستم شرکت نرم افزاری تحت ای آر, دانلود پروژه شرکت نرم افزاری با ER, پروژه شرکت نرم افزاری به زبان ای آر, دانلود شرکت نرم افزاری با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir