توضیحات

پروژه نمودار er دانشگاه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er دانشگاه تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er دانشگاه یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er دانشگاه قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER پایگاه داده دانشگاه, دانلود سورس پایگاه داده دانشگاه با ER, سیستم پایگاه داده دانشگاه با ER, مدیریت پایگاه داده دانشگاه به زبان ER, پایگاه داده دانشگاه با ER, پروژه دانشجویی پایگاه داده دانشگاه, پایگاه داده دانشگاه به زبان ER, پایگاه داده دانشگاه در ER, سیستم پایگاه داده دانشگاه تحت ER, دانلود پروژه پایگاه داده دانشگاه با ای آر, پروژه ای آر پایگاه داده دانشگاه, سورس پروژه پایگاه داده دانشگاه به زبان ER, پایگاه داده دانشگاه با ای آر, پروژه ای آر پایگاه داده دانشگاه, پایگاه داده دانشگاه به زبان ای آر, پایگاه داده دانشگاه در ای آر, سیستم پایگاه داده دانشگاه تحت ای آر, دانلود پروژه پایگاه داده دانشگاه با ER, پروژه پایگاه داده دانشگاه به زبان ای آر, دانلود پایگاه داده دانشگاه با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir