توضیحات

پروژه نمودار er رزرو بلیط هواپیما یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er رزرو بلیط هواپیما تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er رزرو بلیط هواپیما یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er رزرو بلیط هواپیما قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER رزرو بلیط هواپیما, دانلود سورس رزرو بلیط هواپیما با ER, سیستم رزرو بلیط هواپیما با ER, مدیریت رزرو بلیط هواپیما به زبان ER, رزرو بلیط هواپیما با ER, پروژه دانشجویی رزرو بلیط هواپیما, رزرو بلیط هواپیما به زبان ER, رزرو بلیط هواپیما در ER, سیستم رزرو بلیط هواپیما تحت ER, دانلود پروژه رزرو بلیط هواپیما با ای آر, پروژه ای آر رزرو بلیط هواپیما, سورس پروژه رزرو بلیط هواپیما به زبان ER, رزرو بلیط هواپیما با ای آر, پروژه ای آر رزرو بلیط هواپیما, رزرو بلیط هواپیما به زبان ای آر, رزرو بلیط هواپیما در ای آر, سیستم رزرو بلیط هواپیما تحت ای آر, دانلود پروژه رزرو بلیط هواپیما با ER, پروژه رزرو بلیط هواپیما به زبان ای آر, دانلود رزرو بلیط هواپیما با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir