توضیحات

پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده c# با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده c# داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده c# تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده c# دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده c# توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده c# در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود مدیریت بیمارستان مدل ساده با c sharp, پروژه c sharp مدیریت بیمارستان مدل ساده, دانلود سورس مدیریت بیمارستان مدل ساده با c sharp, سیستم مدیریت بیمارستان مدل ساده با c sharp, مدیریت مدیریت بیمارستان مدل ساده به زبان c sharp, مدیریت بیمارستان مدل ساده با c sharp, پروژه دانشجویی مدیریت بیمارستان مدل ساده, مدیریت بیمارستان مدل ساده به زبان c sharp, مدیریت بیمارستان مدل ساده در c sharp, سیستم مدیریت بیمارستان مدل ساده تحت c sharp, دانلود پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده با سی شارپ, پروژه سی شارپ مدیریت بیمارستان مدل ساده, سورس پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده به زبان c sharp, مدیریت بیمارستان مدل ساده با سی شارپ, پروژه سی شارپ مدیریت بیمارستان مدل ساده, مدیریت بیمارستان مدل ساده به زبان سی شارپ, مدیریت بیمارستان مدل ساده در سی شارپ, سیستم مدیریت بیمارستان مدل ساده تحت سی شارپ, دانلود پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده با c sharp, پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir