توضیحات

پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده در vb.net با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده در vb.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده در vb.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

این پروژه دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده در vb.net توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در زبان برنامه نویسی سی شارپ ( C# ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود مدیریت بیمارستان مدل ساده با vb.net, پروژه vb.net مدیریت بیمارستان مدل ساده, دانلود سورس مدیریت بیمارستان مدل ساده با vb.net, سیستم مدیریت بیمارستان مدل ساده با vb.net, مدیریت مدیریت بیمارستان مدل ساده به زبان vb.net, مدیریت بیمارستان مدل ساده با vb.net, پروژه دانشجویی مدیریت بیمارستان مدل ساده, مدیریت بیمارستان مدل ساده به زبان vb.net, مدیریت بیمارستان مدل ساده در vb.net, سیستم مدیریت بیمارستان مدل ساده تحت vb.net, دانلود پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت مدیریت بیمارستان مدل ساده, سورس پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده به زبان vb.net, مدیریت بیمارستان مدل ساده با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت مدیریت بیمارستان مدل ساده, مدیریت بیمارستان مدل ساده به زبان ویژوال بیسیک دات نت, مدیریت بیمارستان مدل ساده در ویژوال بیسیک دات نت, سیستم مدیریت بیمارستان مدل ساده تحت ویژوال بیسیک دات نت, دانلود پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده با vb.net, پروژه مدیریت بیمارستان مدل ساده به زبان ویژوال بیسیک دات نت, سایت پروژه vb.net, دانلود پروژه vb.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir