توضیحات

پروژه وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی در asp.net با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی در asp.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی در asp.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی در asp.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی در asp.net توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی در asp.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی با asp.net, پروژه asp.net وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی, دانلود سورس وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی با asp.net, سیستم وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی با asp.net, مدیریت وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی به زبان asp.net, وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی با asp.net, پروژه دانشجویی وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی, وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی به زبان asp.net, وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی در asp.net, سیستم وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی تحت asp.net, دانلود پروژه وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی, سورس پروژه وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی به زبان asp.net, وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی, وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی به زبان ای اس پی دات نت, وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی در ای اس پی دات نت, سیستم وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی با asp.net, پروژه وب سایت فروش نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir