توضیحات

پروژه آموزشگاه علمی در visual basic با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک ( VB ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه آموزشگاه علمی در visual basic داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه هم در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) و هم در اکسس ( Access ) می باشد. دیتابیس پروژه آموزشگاه علمی در visual basic تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

این پروژه دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه آموزشگاه علمی در visual basic توسط مهندسین این مرکز ( مرکز پروژه و مقالات ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در سایر زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

مرکز پروژه و مقالات

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه VisualBasic آموزشگاه علمی, دانلود سورس آموزشگاه علمی با VisualBasic, سیستم آموزشگاه علمی با VisualBasic, مدیریت آموزشگاه علمی به زبان VisualBasic, آموزشگاه علمی با VisualBasic, پروژه دانشجویی آموزشگاه علمی, آموزشگاه علمی به زبان VisualBasic, آموزشگاه علمی در VisualBasic, سیستم آموزشگاه علمی تحت VisualBasic, دانلود پروژه آموزشگاه علمی با ویژوال بیسیک, پروژه ویژوال بیسیک آموزشگاه علمی, سورس پروژه آموزشگاه علمی به زبان VisualBasic, آموزشگاه علمی با ویژوال بیسیک, پروژه ویژوال بیسیک آموزشگاه علمی, آموزشگاه علمی به زبان ویژوال بیسیک, آموزشگاه علمی در ویژوال بیسیک, سیستم آموزشگاه علمی تحت ویژوال بیسیک, دانلود پروژه آموزشگاه علمی با VisualBasic, پروژه آموزشگاه علمی به زبان ویژوال بیسیک, دانلود آموزشگاه علمی با s4, سایت پروژه VisualBasic, دانلود پروژه VisualBasic, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir