توضیحات

پروژه حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه در visual basic با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک ( VB ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه در visual basic داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه هم در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) و هم در اکسس ( Access ) می باشد. دیتابیس پروژه حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه در visual basic تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

این پروژه دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه در visual basic توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در سایر زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه با VisualBasic, پروژه VisualBasic حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه, دانلود سورس حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه با VisualBasic, سیستم حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه با VisualBasic, مدیریت حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه به زبان VisualBasic, حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه با VisualBasic, پروژه دانشجویی حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه, حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه به زبان VisualBasic, حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه در VisualBasic, سیستم حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه تحت VisualBasic, دانلود پروژه حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه با ویژوال بیسیک, پروژه ویژوال بیسیک حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه, سورس پروژه حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه به زبان VisualBasic, حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه با ویژوال بیسیک, پروژه ویژوال بیسیک حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه, حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه به زبان ویژوال بیسیک, حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه در ویژوال بیسیک, سیستم حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه تحت ویژوال بیسیک, دانلود پروژه حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه با VisualBasic, پروژه حسابداری خانواده با سیستم 3 لایه به زبان ویژوال بیسیک, سایت پروژه VisualBasic, دانلود پروژه VisualBasic, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir