توضیحات

پروژه مدیریت نمرات کارآموزی و های دانشجویان در visual basic با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک ( VB ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه مدیریت نمرات کارآموزی و های دانشجویان در visual basic داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه هم در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) و هم در اکسس ( Access ) می باشد. دیتابیس پروژه مدیریت نمرات کارآموزی و های دانشجویان در visual basic تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

این پروژه دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه مدیریت نمرات کارآموزی و های دانشجویان در visual basic توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در سایر زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان با VisualBasic, پروژه VisualBasic نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان, دانلود سورس نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان با VisualBasic, سیستم نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان با VisualBasic, مدیریت نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان به زبان VisualBasic, نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان با VisualBasic, پروژه دانشجویی نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان, نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان به زبان VisualBasic, نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان در VisualBasic, سیستم نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان تحت VisualBasic, دانلود پروژه نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان با ویژوال بیسیک, پروژه ویژوال بیسیک نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان, سورس پروژه نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان به زبان VisualBasic, نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان با ویژوال بیسیک, پروژه ویژوال بیسیک نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان, نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان به زبان ویژوال بیسیک, نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان در ویژوال بیسیک, سیستم نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان تحت ویژوال بیسیک, دانلود پروژه نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان با VisualBasic, پروژه نمرات کارآموزی و پروژه های دانشجویان به زبان ویژوال بیسیک, سایت پروژه VisualBasic, دانلود پروژه VisualBasic, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir