توضیحات

پروژه فروشگاه مواد غذایی c# با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه فروشگاه مواد غذایی c# داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه فروشگاه مواد غذایی c# تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه فروشگاه مواد غذایی c# دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه فروشگاه مواد غذایی c# توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه فروشگاه مواد غذایی c# در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود فروشگاه مواد غذایی با c sharp, پروژه c sharp فروشگاه مواد غذایی, دانلود سورس فروشگاه مواد غذایی با c sharp, سیستم فروشگاه مواد غذایی با c sharp, مدیریت فروشگاه مواد غذایی به زبان c sharp, فروشگاه مواد غذایی با c sharp, پروژه دانشجویی فروشگاه مواد غذایی, فروشگاه مواد غذایی به زبان c sharp, فروشگاه مواد غذایی در c sharp, سیستم فروشگاه مواد غذایی تحت c sharp, دانلود پروژه فروشگاه مواد غذایی با سی شارپ, پروژه سی شارپ فروشگاه مواد غذایی, سورس پروژه فروشگاه مواد غذایی به زبان c sharp, فروشگاه مواد غذایی با سی شارپ, پروژه سی شارپ فروشگاه مواد غذایی, فروشگاه مواد غذایی به زبان سی شارپ, فروشگاه مواد غذایی در سی شارپ, سیستم فروشگاه مواد غذایی تحت سی شارپ, دانلود پروژه فروشگاه مواد غذایی با c sharp, پروژه فروشگاه مواد غذایی به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir