توضیحات

پروژه فروشگاه مواد غذایی VB.NET با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه فروشگاه مواد غذایی VB.NET داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه فروشگاه مواد غذایی VB.NET تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

این پروژه دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه فروشگاه مواد غذایی VB.NET توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در زبان برنامه نویسی سی شارپ ( C# ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود فروشگاه مواد غذایی با vb.net, پروژه vb.net فروشگاه مواد غذایی, دانلود سورس فروشگاه مواد غذایی با vb.net, سیستم فروشگاه مواد غذایی با vb.net, مدیریت فروشگاه مواد غذایی به زبان vb.net, فروشگاه مواد غذایی با vb.net, پروژه دانشجویی فروشگاه مواد غذایی, فروشگاه مواد غذایی به زبان vb.net, فروشگاه مواد غذایی در vb.net, سیستم فروشگاه مواد غذایی تحت vb.net, دانلود پروژه فروشگاه مواد غذایی با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت فروشگاه مواد غذایی, سورس پروژه فروشگاه مواد غذایی به زبان vb.net, فروشگاه مواد غذایی با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت فروشگاه مواد غذایی, فروشگاه مواد غذایی به زبان ویژوال بیسیک دات نت, فروشگاه مواد غذایی در ویژوال بیسیک دات نت, سیستم فروشگاه مواد غذایی تحت ویژوال بیسیک دات نت, دانلود پروژه فروشگاه مواد غذایی با vb.net, پروژه فروشگاه مواد غذایی به زبان ویژوال بیسیک دات نت, سایت پروژه vb.net, دانلود پروژه vb.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir