توضیحات

پروژه فروشگاه میز و تجهیزات اداری c# با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه فروشگاه میز و تجهیزات اداری c# داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه فروشگاه میز و تجهیزات اداری c# تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه فروشگاه میز و تجهیزات اداری c# دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه فروشگاه میز و تجهیزات اداری c# توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه فروشگاه میز و تجهیزات اداری c# در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود فروشگاه میز و تجهیزات اداری با c sharp, پروژه c sharp فروشگاه میز و تجهیزات اداری, دانلود سورس فروشگاه میز و تجهیزات اداری با c sharp, سیستم فروشگاه میز و تجهیزات اداری با c sharp, مدیریت فروشگاه میز و تجهیزات اداری به زبان c sharp, فروشگاه میز و تجهیزات اداری با c sharp, پروژه دانشجویی فروشگاه میز و تجهیزات اداری, فروشگاه میز و تجهیزات اداری به زبان c sharp, فروشگاه میز و تجهیزات اداری در c sharp, سیستم فروشگاه میز و تجهیزات اداری تحت c sharp, دانلود پروژه فروشگاه میز و تجهیزات اداری با سی شارپ, پروژه سی شارپ فروشگاه میز و تجهیزات اداری, سورس پروژه فروشگاه میز و تجهیزات اداری به زبان c sharp, فروشگاه میز و تجهیزات اداری با سی شارپ, پروژه سی شارپ فروشگاه میز و تجهیزات اداری, فروشگاه میز و تجهیزات اداری به زبان سی شارپ, فروشگاه میز و تجهیزات اداری در سی شارپ, سیستم فروشگاه میز و تجهیزات اداری تحت سی شارپ, دانلود پروژه فروشگاه میز و تجهیزات اداری با c sharp, پروژه فروشگاه میز و تجهیزات اداری به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir