توضیحات

پروژه تاکسی تلفنی در delphi (دلفی) با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه تاکسی تلفنی در delphi (دلفی) داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه تاکسی تلفنی در delphi (دلفی) تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه تاکسی تلفنی در delphi (دلفی) دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه تاکسی تلفنی در delphi (دلفی) توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه تاکسی تلفنی در delphi (دلفی) در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود آژانس تاکسی تلفنی با delphi, پروژه delphi آژانس تاکسی تلفنی, دانلود سورس آژانس تاکسی تلفنی با delphi, سیستم آژانس تاکسی تلفنی با delphi, مدیریت آژانس تاکسی تلفنی به زبان delphi, آژانس تاکسی تلفنی با delphi, پروژه دانشجویی آژانس تاکسی تلفنی, آژانس تاکسی تلفنی به زبان delphi, آژانس تاکسی تلفنی در delphi, سیستم آژانس تاکسی تلفنی تحت delphi, دانلود پروژه آژانس تاکسی تلفنی با دلفی, پروژه دلفی آژانس تاکسی تلفنی, سورس پروژه آژانس تاکسی تلفنی به زبان delphi, آژانس تاکسی تلفنی با دلفی, پروژه دلفی آژانس تاکسی تلفنی, آژانس تاکسی تلفنی به زبان دلفی, آژانس تاکسی تلفنی در دلفی, سیستم آژانس تاکسی تلفنی تحت دلفی, دانلود پروژه آژانس تاکسی تلفنی با delphi, پروژه آژانس تاکسی تلفنی به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir