توضیحات

پروژه مدرسه مدل پیشرفته در delphi (دلفی) با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه مدرسه مدل پیشرفته در delphi (دلفی) داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه مدرسه مدل پیشرفته در delphi (دلفی) تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه مدرسه مدل پیشرفته در delphi (دلفی) دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه مدرسه مدل پیشرفته در delphi (دلفی) توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه مدرسه مدل پیشرفته در delphi (دلفی) در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود مدرسه مدل پیشرفته با delphi, پروژه delphi مدرسه مدل پیشرفته, دانلود سورس مدرسه مدل پیشرفته با delphi, سیستم مدرسه مدل پیشرفته با delphi, مدیریت مدرسه مدل پیشرفته به زبان delphi, مدرسه مدل پیشرفته با delphi, پروژه دانشجویی مدرسه مدل پیشرفته, مدرسه مدل پیشرفته به زبان delphi, مدرسه مدل پیشرفته در delphi, سیستم مدرسه مدل پیشرفته تحت delphi, دانلود پروژه مدرسه مدل پیشرفته با دلفی, پروژه دلفی مدرسه مدل پیشرفته, سورس پروژه مدرسه مدل پیشرفته به زبان delphi, مدرسه مدل پیشرفته با دلفی, پروژه دلفی مدرسه مدل پیشرفته, مدرسه مدل پیشرفته به زبان دلفی, مدرسه مدل پیشرفته در دلفی, سیستم مدرسه مدل پیشرفته تحت دلفی, دانلود پروژه مدرسه مدل پیشرفته با delphi, پروژه مدرسه مدل پیشرفته به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir