توضیحات

پروژه آموزشگاه رانندگی vb.net با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه آموزشگاه رانندگی vb.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه آموزشگاه رانندگی vb.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

این پروژه دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه آموزشگاه رانندگی vb.net توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در زبان برنامه نویسی سی شارپ ( C# ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود آموزشگاه رانندگی با vb.net, پروژه vb.net آموزشگاه رانندگی, دانلود سورس آموزشگاه رانندگی با vb.net, سیستم آموزشگاه رانندگی با vb.net, مدیریت آموزشگاه رانندگی به زبان vb.net, آموزشگاه رانندگی با vb.net, پروژه دانشجویی آموزشگاه رانندگی, آموزشگاه رانندگی به زبان vb.net, آموزشگاه رانندگی در vb.net, سیستم آموزشگاه رانندگی تحت vb.net, دانلود پروژه آموزشگاه رانندگی با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت آموزشگاه رانندگی, سورس پروژه آموزشگاه رانندگی به زبان vb.net, آموزشگاه رانندگی با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت آموزشگاه رانندگی, آموزشگاه رانندگی به زبان ویژوال بیسیک دات نت, آموزشگاه رانندگی در ویژوال بیسیک دات نت, سیستم آموزشگاه رانندگی تحت ویژوال بیسیک دات نت, دانلود پروژه آموزشگاه رانندگی با vb.net, پروژه آموزشگاه رانندگی به زبان ویژوال بیسیک دات نت, سایت پروژه vb.net, دانلود پروژه vb.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir