توضیحات

پروژه وب سایت دانشگاه html با استفاده از زبان و محیط طراحی وب سایت اچ تی ام ال ( HTML ) طراحی و تنظیم شده است.

طراحی و سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی بخشهای پروژه وب سایت دانشگاه html داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه طراحی و اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

توجه کنید که در داخل این پروژه از سی اس اس ( CSS ) و جاوا اسکریپ ( Java Script ) در صورت نیاز استفاده شده است تا با استفاده از این دو زبان و تکنولوژی زیبایی و کارایی پروژه بهتر شود.

پروژه وب سایت دانشگاه html دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه وب سایت دانشگاه html توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه وب سایت دانشگاه html در سایر برنامه ها و یا زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در اچ تی ام ال به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود وب سایت دانشگاه با html, پروژه html وب سایت دانشگاه, دانلود سورس وب سایت دانشگاه با html, سیستم وب سایت دانشگاه با html, مدیریت وب سایت دانشگاه به زبان html, وب سایت دانشگاه با html, پروژه دانشجویی وب سایت دانشگاه, وب سایت دانشگاه به زبان html, وب سایت دانشگاه در html, سیستم وب سایت دانشگاه تحت html, دانلود پروژه وب سایت دانشگاه با اچ تی ام ال, پروژه اچ تی ام ال وب سایت دانشگاه, سورس پروژه وب سایت دانشگاه به زبان html, وب سایت دانشگاه با اچ تی ام ال, پروژه اچ تی ام ال وب سایت دانشگاه, وب سایت دانشگاه به زبان اچ تی ام ال, وب سایت دانشگاه در اچ تی ام ال, سیستم وب سایت دانشگاه تحت اچ تی ام ال, دانلود پروژه وب سایت دانشگاه با html, پروژه وب سایت دانشگاه به زبان اچ تی ام ال, سایت پروژه html, دانلود پروژه html, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir