توضیحات

پروژه وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با html با استفاده از زبان و محیط طراحی وب سایت اچ تی ام ال ( HTML ) طراحی و تنظیم شده است.

طراحی و سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی بخشهای پروژه وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با html داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه طراحی و اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

توجه کنید که در داخل این پروژه از سی اس اس ( CSS ) و جاوا اسکریپ ( Java Script ) در صورت نیاز استفاده شده است تا با استفاده از این دو زبان و تکنولوژی زیبایی و کارایی پروژه بهتر شود.

پروژه وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با html دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با html توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با html در سایر برنامه ها و یا زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در اچ تی ام ال به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با html, پروژه html وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه, دانلود سورس وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با html, سیستم وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با html, مدیریت وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه به زبان html, وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با html, پروژه دانشجویی وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه, وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه به زبان html, وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه در html, سیستم وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه تحت html, دانلود پروژه وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با اچ تی ام ال, پروژه اچ تی ام ال وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه, سورس پروژه وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه به زبان html, وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با اچ تی ام ال, پروژه اچ تی ام ال وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه, وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه به زبان اچ تی ام ال, وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه در اچ تی ام ال, سیستم وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه تحت اچ تی ام ال, دانلود پروژه وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه با html, پروژه وب سایت ارزیابی اساتید دانشگاه به زبان اچ تی ام ال, سایت پروژه html, دانلود پروژه html, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir