توضیحات

پروژه ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان در html با استفاده از زبان و محیط طراحی وب سایت اچ تی ام ال ( HTML ) طراحی و تنظیم شده است.

طراحی و سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی بخشهای پروژه ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان در html داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه طراحی و اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

توجه کنید که در داخل این پروژه از سی اس اس ( CSS ) و جاوا اسکریپ ( Java Script ) در صورت نیاز استفاده شده است تا با استفاده از این دو زبان و تکنولوژی زیبایی و کارایی پروژه بهتر شود.

پروژه ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان در html دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان در html توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان در html در سایر برنامه ها و یا زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در اچ تی ام ال به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان با html, پروژه html ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان, دانلود سورس ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان با html, سیستم ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان با html, مدیریت ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان به زبان html, ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان با html, پروژه دانشجویی ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان, ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان به زبان html, ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان در html, سیستم ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان تحت html, دانلود پروژه ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان با اچ تی ام ال, پروژه اچ تی ام ال ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان, سورس پروژه ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان به زبان html, ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان با اچ تی ام ال, پروژه اچ تی ام ال ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان, ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان به زبان اچ تی ام ال, ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان در اچ تی ام ال, سیستم ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان تحت اچ تی ام ال, دانلود پروژه ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان با html, پروژه ثبت نام و مدیریت لیست دانشجویان به زبان اچ تی ام ال, سایت پروژه html, دانلود پروژه html, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir