توضیحات

پروژه وب سایت مزایده آنلاین در html با استفاده از زبان و محیط طراحی وب سایت اچ تی ام ال ( HTML ) طراحی و تنظیم شده است.

طراحی و سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی بخشهای پروژه وب سایت مزایده آنلاین در html داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه طراحی و اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

توجه کنید که در داخل این پروژه از سی اس اس ( CSS ) و جاوا اسکریپ ( Java Script ) در صورت نیاز استفاده شده است تا با استفاده از این دو زبان و تکنولوژی زیبایی و کارایی پروژه بهتر شود.

پروژه وب سایت مزایده آنلاین در html دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه وب سایت مزایده آنلاین در html توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه وب سایت مزایده آنلاین در html در سایر برنامه ها و یا زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در اچ تی ام ال به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود وب سایت مزایده آنلاین با html, پروژه html وب سایت مزایده آنلاین, دانلود سورس وب سایت مزایده آنلاین با html, سیستم وب سایت مزایده آنلاین با html, مدیریت وب سایت مزایده آنلاین به زبان html, وب سایت مزایده آنلاین با html, پروژه دانشجویی وب سایت مزایده آنلاین, وب سایت مزایده آنلاین به زبان html, وب سایت مزایده آنلاین در html, سیستم وب سایت مزایده آنلاین تحت html, دانلود پروژه وب سایت مزایده آنلاین با اچ تی ام ال, پروژه اچ تی ام ال وب سایت مزایده آنلاین, سورس پروژه وب سایت مزایده آنلاین به زبان html, وب سایت مزایده آنلاین با اچ تی ام ال, پروژه اچ تی ام ال وب سایت مزایده آنلاین, وب سایت مزایده آنلاین به زبان اچ تی ام ال, وب سایت مزایده آنلاین در اچ تی ام ال, سیستم وب سایت مزایده آنلاین تحت اچ تی ام ال, دانلود پروژه وب سایت مزایده آنلاین با html, پروژه وب سایت مزایده آنلاین به زبان اچ تی ام ال, سایت پروژه html, دانلود پروژه html, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir