توضیحات

پروژه وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض php با استفاده از زبان و محیط طراحی وب سایت پی اچ پی ( PHP ) طراحی و تنظیم شده است.

طراحی و سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی بخشهای پروژه وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض php داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه طراحی و اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

توجه کنید که در داخل این پروژه از سی اس اس ( CSS ) و جاوا اسکریپ ( Java Script ) در صورت نیاز استفاده شده است تا با استفاده از این دو زبان و تکنولوژی زیبایی و کارایی پروژه بهتر شود.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در مای اس کیو ال ( MySQL ) می باشد. دیتابیس پروژه وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض php تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض php دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض php توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در سایر برنامه ها و یا زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در پی اچ پی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده MySql می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض با php, پروژه php وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض, دانلود سورس وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض با php, سیستم وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض با php, مدیریت وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض به زبان php, وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض با php, پروژه دانشجویی وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض, وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض به زبان php, وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض در php, سیستم وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض تحت php, دانلود پروژه وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض با پی اچ پی, پروژه پی اچ پی وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض, سورس پروژه وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض به زبان php, وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض با پی اچ پی, پروژه پی اچ پی وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض, وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض به زبان پی اچ پی, وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض در پی اچ پی, سیستم وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض تحت پی اچ پی, دانلود پروژه وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض با php, پروژه وب سایت پرداخت اینترنتی قبوض به زبان پی اچ پی, سایت پروژه php, دانلود پروژه php, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir