توضیحات

پروژه cms سیستم مدیریت محتوا asp.net با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه cms سیستم مدیریت محتوا asp.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه cms سیستم مدیریت محتوا asp.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه cms سیستم مدیریت محتوا asp.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه cms سیستم مدیریت محتوا asp.net توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه cms سیستم مدیریت محتوا asp.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود سیستم مدیریت محتوا با asp.net, پروژه asp.net سیستم مدیریت محتوا, دانلود سورس سیستم مدیریت محتوا با asp.net, سیستم سیستم مدیریت محتوا با asp.net, مدیریت سیستم مدیریت محتوا به زبان asp.net, سیستم مدیریت محتوا با asp.net, پروژه دانشجویی سیستم مدیریت محتوا, سیستم مدیریت محتوا به زبان asp.net, سیستم مدیریت محتوا در asp.net, سیستم سیستم مدیریت محتوا تحت asp.net, دانلود پروژه سیستم مدیریت محتوا با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت سیستم مدیریت محتوا, سورس پروژه سیستم مدیریت محتوا به زبان asp.net, سیستم مدیریت محتوا با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت سیستم مدیریت محتوا, سیستم مدیریت محتوا به زبان ای اس پی دات نت, سیستم مدیریت محتوا در ای اس پی دات نت, سیستم سیستم مدیریت محتوا تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه سیستم مدیریت محتوا با asp.net, پروژه سیستم مدیریت محتوا به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir