توضیحات

پروژه پیک موتوری asp.net با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه پیک موتوری asp.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه پیک موتوری asp.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه پیک موتوری asp.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه پیک موتوری asp.net توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه پیک موتوری asp.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود پیک موتوری آنلاین با asp.net, پروژه asp.net پیک موتوری آنلاین, دانلود سورس پیک موتوری آنلاین با asp.net, سیستم پیک موتوری آنلاین با asp.net, مدیریت پیک موتوری آنلاین به زبان asp.net, پیک موتوری آنلاین با asp.net, پروژه دانشجویی پیک موتوری آنلاین, پیک موتوری آنلاین به زبان asp.net, پیک موتوری آنلاین در asp.net, سیستم پیک موتوری آنلاین تحت asp.net, دانلود پروژه پیک موتوری آنلاین با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت پیک موتوری آنلاین, سورس پروژه پیک موتوری آنلاین به زبان asp.net, پیک موتوری آنلاین با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت پیک موتوری آنلاین, پیک موتوری آنلاین به زبان ای اس پی دات نت, پیک موتوری آنلاین در ای اس پی دات نت, سیستم پیک موتوری آنلاین تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه پیک موتوری آنلاین با asp.net, پروژه پیک موتوری آنلاین به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir