توضیحات

پروژه سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین asp.net با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین asp.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین asp.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین asp.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین asp.net توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین asp.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین با asp.net, پروژه asp.net سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین, دانلود سورس سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین با asp.net, سیستم سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین با asp.net, مدیریت سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین به زبان asp.net, سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین با asp.net, پروژه دانشجویی سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین, سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین به زبان asp.net, سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین در asp.net, سیستم سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین تحت asp.net, دانلود پروژه سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین, سورس پروژه سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین به زبان asp.net, سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین, سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین به زبان ای اس پی دات نت, سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین در ای اس پی دات نت, سیستم سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین با asp.net, پروژه سامانه ارسال و دریافت فایل آنلاین به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir