توضیحات

پروژه فروشگاه کتاب با قابلیت چاپ در CrystalReport با asp.net با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه فروشگاه کتاب با قابلیت چاپ در CrystalReport با asp.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه فروشگاه کتاب با قابلیت چاپ در CrystalReport با asp.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه فروشگاه کتاب با قابلیت چاپ در CrystalReport با asp.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه فروشگاه کتاب با قابلیت چاپ در CrystalReport با asp.net توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه فروشگاه کتاب با قابلیت چاپ در CrystalReport با asp.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود فروشگاه کتاب با CrystalReport با asp.net, پروژه asp.net فروشگاه کتاب با CrystalReport, دانلود سورس فروشگاه کتاب با CrystalReport با asp.net, سیستم فروشگاه کتاب با CrystalReport با asp.net, مدیریت فروشگاه کتاب با CrystalReport به زبان asp.net, فروشگاه کتاب با CrystalReport با asp.net, پروژه دانشجویی فروشگاه کتاب با CrystalReport, فروشگاه کتاب با CrystalReport به زبان asp.net, فروشگاه کتاب با CrystalReport در asp.net, سیستم فروشگاه کتاب با CrystalReport تحت asp.net, دانلود پروژه فروشگاه کتاب با CrystalReport با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت فروشگاه کتاب با CrystalReport, سورس پروژه فروشگاه کتاب با CrystalReport به زبان asp.net, فروشگاه کتاب با CrystalReport با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت فروشگاه کتاب با CrystalReport, فروشگاه کتاب با CrystalReport به زبان ای اس پی دات نت, فروشگاه کتاب با CrystalReport در ای اس پی دات نت, سیستم فروشگاه کتاب با CrystalReport تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه فروشگاه کتاب با CrystalReport با asp.net, پروژه فروشگاه کتاب با CrystalReport به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir