توضیحات

پروژه کتابخانه پیشرفته delphi با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه کتابخانه پیشرفته delphi داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه کتابخانه پیشرفته delphi تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه کتابخانه پیشرفته delphi دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه کتابخانه پیشرفته delphi توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه کتابخانه پیشرفته delphi در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در دلفی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود کتابخانه پیشرفته با delphi, پروژه delphi کتابخانه پیشرفته, دانلود سورس کتابخانه پیشرفته با delphi, سیستم کتابخانه پیشرفته با delphi, مدیریت کتابخانه پیشرفته به زبان delphi, کتابخانه پیشرفته با delphi, پروژه دانشجویی کتابخانه پیشرفته, کتابخانه پیشرفته به زبان delphi, کتابخانه پیشرفته در delphi, سیستم کتابخانه پیشرفته تحت delphi, دانلود پروژه کتابخانه پیشرفته با دلفی, پروژه دلفی کتابخانه پیشرفته, سورس پروژه کتابخانه پیشرفته به زبان delphi, کتابخانه پیشرفته با دلفی, پروژه دلفی کتابخانه پیشرفته, کتابخانه پیشرفته به زبان دلفی, کتابخانه پیشرفته در دلفی, سیستم کتابخانه پیشرفته تحت دلفی, دانلود پروژه کتابخانه پیشرفته با delphi, پروژه کتابخانه پیشرفته به زبان دلفی, سایت پروژه delphi, دانلود پروژه delphi, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir