توضیحات

پروژه فروشگاه لب تاپ vb.net با استفاده از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه فروشگاه لب تاپ vb.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه فروشگاه لب تاپ vb.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

این پروژه دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه فروشگاه لب تاپ vb.net توسط مهندسین این مرکز ( مرکز پروژه و مقالات ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در زبان برنامه نویسی سی شارپ ( C# ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

مرکز پروژه و مقالات

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ویژوال بیسیک دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه vb.net فروشگاه صوتی و تصویری, دانلود سورس فروشگاه صوتی و تصویری با vb.net, سیستم فروشگاه صوتی و تصویری با vb.net, مدیریت فروشگاه صوتی و تصویری به زبان vb.net, فروشگاه صوتی و تصویری با vb.net, پروژه دانشجویی فروشگاه صوتی و تصویری, فروشگاه صوتی و تصویری به زبان vb.net, فروشگاه صوتی و تصویری در vb.net, سیستم فروشگاه صوتی و تصویری تحت vb.net, دانلود پروژه فروشگاه صوتی و تصویری با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت فروشگاه صوتی و تصویری, سورس پروژه فروشگاه صوتی و تصویری به زبان vb.net, فروشگاه صوتی و تصویری با ویژوال بیسیک دات نت, پروژه ویژوال بیسیک دات نت فروشگاه صوتی و تصویری, فروشگاه صوتی و تصویری به زبان ویژوال بیسیک دات نت, فروشگاه صوتی و تصویری در ویژوال بیسیک دات نت, سیستم فروشگاه صوتی و تصویری تحت ویژوال بیسیک دات نت, دانلود پروژه فروشگاه صوتی و تصویری با vb.net, پروژه فروشگاه صوتی و تصویری به زبان ویژوال بیسیک دات نت, دانلود فروشگاه صوتی و تصویری با s4, سایت پروژه vb.net, دانلود پروژه vb.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir