توضیحات

پروژه پایگاه داده تور جهانگردی با sql با استفاده از برنامه اسکیوال ( sql ) نوشته و طراحی شده است و دارای نمودار ای آر ( ER ) می باشد.

تمامی جداول پایگاه داده تور جهانگردی با sql تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول در نمودار ای آر و در داخل sql server رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بین جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

این پروژه دارای یک داکیومت 50 صفحه ای می باشد که در آن ساختار جداول، نحوه ایجاد آنها و ساختار نمودار ER و... به طور کامل تشریح شده است.

بانک اطلاعاتی پایگاه داده تور جهانگردی با sql یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در اس کیو ال سرور به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه SQLServer پایگاه داده تور جهانگردی, دانلود سورس پایگاه داده تور جهانگردی با SQLServer, سیستم پایگاه داده تور جهانگردی با SQLServer, مدیریت پایگاه داده تور جهانگردی به زبان SQLServer, پایگاه داده تور جهانگردی با SQLServer, پروژه دانشجویی پایگاه داده تور جهانگردی, پایگاه داده تور جهانگردی به زبان SQLServer, پایگاه داده تور جهانگردی در SQLServer, سیستم پایگاه داده تور جهانگردی تحت SQLServer, دانلود پروژه پایگاه داده تور جهانگردی با اس کیو ال سرور, پروژه اس کیو ال سرور پایگاه داده تور جهانگردی, سورس پروژه پایگاه داده تور جهانگردی به زبان SQLServer, پایگاه داده تور جهانگردی با اس کیو ال سرور, پروژه اس کیو ال سرور پایگاه داده تور جهانگردی, پایگاه داده تور جهانگردی به زبان اس کیو ال سرور, پایگاه داده تور جهانگردی در اس کیو ال سرور, سیستم پایگاه داده تور جهانگردی تحت اس کیو ال سرور, دانلود پروژه پایگاه داده تور جهانگردی با SQLServer, پروژه پایگاه داده تور جهانگردی به زبان اس کیو ال سرور, دانلود پایگاه داده تور جهانگردی با s4, سایت پروژه SQLServer, دانلود پروژه SQLServer, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir