توضیحات

پروژه نمودار er فروشگاه لباس یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er فروشگاه لباس تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er فروشگاه لباس یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er فروشگاه لباس قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER فروشگاه لباس, دانلود سورس فروشگاه لباس با ER, سیستم فروشگاه لباس با ER, مدیریت فروشگاه لباس به زبان ER, فروشگاه لباس با ER, پروژه دانشجویی فروشگاه لباس, فروشگاه لباس به زبان ER, فروشگاه لباس در ER, سیستم فروشگاه لباس تحت ER, دانلود پروژه فروشگاه لباس با ای آر, پروژه ای آر فروشگاه لباس, سورس پروژه فروشگاه لباس به زبان ER, فروشگاه لباس با ای آر, پروژه ای آر فروشگاه لباس, فروشگاه لباس به زبان ای آر, فروشگاه لباس در ای آر, سیستم فروشگاه لباس تحت ای آر, دانلود پروژه فروشگاه لباس با ER, پروژه فروشگاه لباس به زبان ای آر, دانلود فروشگاه لباس با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir