توضیحات

پروژه نمودار er انبار داری و فروش یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er انبار داری و فروش تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er انبار داری و فروش یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er انبار داری و فروش قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER انبار داری و فروش, دانلود سورس انبار داری و فروش با ER, سیستم انبار داری و فروش با ER, مدیریت انبار داری و فروش به زبان ER, انبار داری و فروش با ER, پروژه دانشجویی انبار داری و فروش, انبار داری و فروش به زبان ER, انبار داری و فروش در ER, سیستم انبار داری و فروش تحت ER, دانلود پروژه انبار داری و فروش با ای آر, پروژه ای آر انبار داری و فروش, سورس پروژه انبار داری و فروش به زبان ER, انبار داری و فروش با ای آر, پروژه ای آر انبار داری و فروش, انبار داری و فروش به زبان ای آر, انبار داری و فروش در ای آر, سیستم انبار داری و فروش تحت ای آر, دانلود پروژه انبار داری و فروش با ER, پروژه انبار داری و فروش به زبان ای آر, دانلود انبار داری و فروش با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir