توضیحات

پروژه نمودار er کتابخانه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er کتابخانه تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er کتابخانه یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er کتابخانه قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER کتابخانه, دانلود سورس کتابخانه با ER, سیستم کتابخانه با ER, مدیریت کتابخانه به زبان ER, کتابخانه با ER, پروژه دانشجویی کتابخانه, کتابخانه به زبان ER, کتابخانه در ER, سیستم کتابخانه تحت ER, دانلود پروژه کتابخانه با ای آر, پروژه ای آر کتابخانه, سورس پروژه کتابخانه به زبان ER, کتابخانه با ای آر, پروژه ای آر کتابخانه, کتابخانه به زبان ای آر, کتابخانه در ای آر, سیستم کتابخانه تحت ای آر, دانلود پروژه کتابخانه با ER, پروژه کتابخانه به زبان ای آر, دانلود کتابخانه با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir